BREADPIT – Zugló kedvenc péksége és brunchozós közösségi tere

Ahogy az színész névrokonunk szájából elhíresült: Buongiorno! - Nálunk ez annyit tesz: légy üdvözölve, válogass kedvedre és érezd jól magad!

Üzletfilozófiánk is ezen a direkt egyszerűségen és alapul: profizmus a termékek, a kiszolgálás, az atmoszféra szintjén, mellébeszélés nélkül.

Nálunk minden kenyér egyedi, és gondos kezek munkájának eredménye. A buongiorno szendvicstől a szimplán a hónod alá csapható bagetten át, a tökéletes fudge-os brownie-ig, minden termékünk friss és prémium alapanyagokból készült, a legnagyobb odafigyeléssel.

Sokan emlegetik a Breadpitet, mint a legjobb kávézó Zuglóban – nem is csoda, hiszen friss pékáruink mellé specialty kávéink széles kínálata szolgál tökéletes kiegészítésül.


étterem logo

És akkor a brunch pultról még nem is beszéltünk…

Ezt a szolgáltatást ugyan egyelőre csak hétvégenként és személyesen élvezheted, azt ajánljuk, ne hagyd ki, és mi garantáljuk, hogy érdemes lesz érte felkelned.

Tojásos reggelik, házi briósba tornyozott izkavalkád, friss juice és speciality kávé, napszívta zöld környezet. Ennyike.

étterem logo
Wander Chris
Lovely staff and delicious food 🤩 I appreciated.. 2025 Today I was there for brunch with my family our one of order was Egg Benedict with spinach and mushrooms; actually egg wasn’t successful for Benedict too much cooked. And because of the Saturday many bakery’s was sold out, congratulations but I missed the New York roll 2026.06.13
Rio Olio
Őszintén szólva, az egyik legjobb eldugott hely. A kenyér illata már az utcáról is isteni, a hangulat pedig olyan laza a lógáshoz – tökéletes, amikor nyáron nincs túl meleg. Az emeleten péksütemények vannak, a földszinten pedig egy food truck további reggeli lehetőségekkel. Mindenképpen nézd meg, ha egy jó kávéra és reggelire vágysz.
Bálint Szűcs
Nagyon hangulatos, egyszerű kis hely, finom, minőségi reggeli, kedves kiszolgálás
Eszter Tatai
Nagyon kedves a kiszolgálás, szuper ételek, nagy adagok, nagyon finom sütik! Maximálisan jó!🥰
kira fekete
Great vibe, inside and outside.🌸 The food is amazing as well!
Zoltánné Paulovics
Nagyon finom volt a reggeli. Az italok is. Parkolót nehéz volt találni.nA pékségben nagyon sokféle termék van.
Lőrinc Gyurácz
Kicsit szűkös, de minőségi hely!
Soma Jaksi
Nagyszerű, finom kávék, köszönjük Annának a figyelmes és gyors kiszolgálást 😁
Blue_velvet
Πραγματικά ένα πολύ cozy περιβάλλον με όμορφη ήσυχη ατμόσφαιρα. Το προσωπικό είναι ευγενεστατο και παρόλο που δεν ξέρουν να μιλήσουν καλά αγγλικά κάνουν μια τίμια προσπάθεια να συνεννοηθούν μαζί σου πράγμα εκτιμητεο πολύ στην Ευρώπη! Καθαρό μπάνιο, καθαρός χώρος. Οι τιμές λογικές. Ίσως και οι πιο οικονομικές που είδαμε σε όλη την Βουδαπέστη. Βέβαια το μαγαζί δεν βρίσκεται στο κέντρο της Βουδαπέστης αλλά είναι από την πλευρά της Πεστης και προς τα πάνω. Λίγο πιο έξω αλλά πας και με τα πόδια. Οι μερίδες μεγάλες. Όλα γευστικά και φρέσκα!
Éva Kovács
Nagyon finom volt a reggeli és kedves a kiszolgálàs

Amikor egy elhivatott testvérpár összefog…

A Breadpit Ónodi Szabó Mátyás és testvére, Attila összefogásából és közös testvérük, Tamás emlékéből született, 2021-ben, Zugló szívében. "Egy régi kertes házból alakítottuk ki azt a helyet, ahol a minőségi pékáru és a közösségi élmény találkozik.“ Kezdetben a testvéri kapcsolatunk szorosabbra fonásaként indult, aztán azon kaptuk magunkat, hogy már a kalácsot fonjuk együtt."

Kenyereink és péksüteményeink a vadkovász és a prémium alapanyagok szeretetéről, az egyszerű, de kiváló minőségű étel tiszteletéről mesélnek. Az üzlet pedig arról, hogy milyen klassz érzés jó helyen lenni. Kerthelyiségünk a város zajától távolabb, nyáron madárcsicsergés közepette, télen pedig hangulatos kültéri igluban is igazi kényeztető kikapcsolódás.

Törzsvendégeink igényeit és kedvenceit fejből ismerjük, vagy ha mégsem, akkor kitaláljuk. Ezért is igyekeztünk olyan teret kialakítani, ahol egy csésze specialty kávé és ínycsiklandó péksütemények mellett otthon lehetsz, akkor is ha hazulról jöttél.


étterem logo

A nap végén a hála mindig nektek jár

Mi úgy tanultuk, hogy a jó sors sosem véletlen. Meg kell érte dolgozni, és ha még sikerül is, hálát kell adni érte. Mi minden nap ezt tesszük. Hálásak vagyunk az elégedettségetekért, és hogy szerettek részesei lenni a történetünknek! Ami már nem is a miénk vagy a tiétek. Ezek már egy közös sztori.

Nélkületek nem lennénk azok, akik ma vagyunk! Köszönjük!

étterem logo